Vzdělávámnanotechnologie_logoe se stále v oboru, a protože již využíváme nejmodernější techniku, je potřeba využívat i nejmodernější prostředky, mezi které patří NANOTECHNOLOGIE. Úzce spolupracujeme se společnostmi vyrábějící čistící a ochranné prostředky pro povrchy, které renovujeme a jednou z takových společností je britský výrobce řady produktů HydroSafe, nových, inovativních nanotechnologií.

nanoNanotechnologická úprava povrchů probíhá na atomární úrovni, kde se nanočástice dostávají hluboko do povrchu a lépe ho tak chrání. Produkty jsou novou generací netoxických a biologicky rozložitelných přípravků, které jsou zcela bezpečné pro člověka a šetrné k přírodnímu prostředí.

list

Mezi nejoblíbenější prostředky z řady nanotechnologií využívaných našimi zákazníky patří Hydroflex RainOff H. Vyznačuje se jednak vodo-odpudivými (hydrofobními) účinky – efekt lotosového květu – a ošetřovaný materiál zároveň zpevňuje.

 

Hlavní účinky a benefity nanotechnologického nátěru:

icons_08Proniká hluboko do povrchu, kde vytvoří hydrofobní pryskyřici.

icons_08Kapilární absorpce je výrazně snížena bez ovlivnění prodyšnosti materiálu (ošetřený povrch vodu „nenasákne“ a zároveň zůstane prodyšný).

icons_08Nemění optické vlastnosti ošetřeného materiálu.

icons_08Je extrémně odolný proti oděru.

icons_08Poskytuje ochranu proti mrazu, snižuje zvětrávání.

icons_08Nanotechnologie ze své podstaty svými vlastnostmi zabraňují vzniku a růstu plísní, hub, mechů a lišejníků.

icons_08Efekt lotosového květu zajišťuje do jisté míry samočistící vlastnosti.

 

Doporučujeme shlédnutí krátkého videa. Na chodník byl aplikován nátěr v podobě slova „HELLO“. Podívejte se sami, jakou ochranu aplikace prostředku poskytne.

Výše uvedený produkt Hydroflex RainOff H je jen jedním z celé řady. Nanotechnologickými prostředky lze ošetřit téměř všechny povrchy s různými efekty od „neviditelné“ hydrofobní, olejofobní či antigraffiti ochrany po vytvoření lesklého povlaku a zvýraznění struktur ošetřovaného materiálu (výhodné zejména u kamene).

Neváhejte nás kontaktovat. Právě pro váš dům navrhneme nejvhodnější řešení na míru.